Главная  /  Информация  /  Новости рынка недвижимости  /  Чому продавцям старого житла доведеться знижувати ціни на квартири.

Чому продавцям старого житла доведеться знижувати ціни на квартири.

 

Аналітики порталу Domik.ua відзначають, що на ринку нерухомості Києва найбільшим попитом користуються малогабаритні квартири.

Так, на вторинному ринку ціни на такі квартири стартують від $20000 - $22000.

Малогабаритне житло представлене у будинках старого житлового фонду, проте забудовники, проаналізувавши вподобання та можливості клієнтів, проектують будинки з невеликими однокімнатними квартирами. Йдеться про квартири-студіо, де в одному приміщенні знаходяться вітальня, спальня і кухн та санвузол невеликого розміру. Площа таких квартир зазвичай становить 18-20 квадратних метрів. Ціни на такі квартири, у будинках які будуються,— $10000 - $16000, що значно дешевше, ніж у старому житловому фонді.

Зазначимо, що, зазвичай, малогабаритні квартири у старому житловому фонді перебувають у поганому стані та потребують капітального ремонту. Отже, покупцю малогабаритної квартири незалежно від вибору (первинний чи вторинний ринок нерухомості) доведеться витрачати кошти на ремонт, проте житло у новому будинку має більше переваг.

Саме збільшення кількості невеликих квартир у нових будинках змусить власників старого житла й надалі знижувати ціни при продажу, щоб скласти конкуренцію на ринку нерухомості.

Чому виникла така тенденція та яких змін чекати на ринку нерухомості Києва, читайте за посиланням .

Источник: domik.ua

 

 

Каталог объектов

Отель на Французком бул. Отель на Французком бул.
Ориентир: г. Одесса, Французский бульвар
Строение: 2 100 кв.м.
Зем. участок: 1 га

Подробнее

ЖК «Белый Парус»  пентхаус ЖК «Белый Парус» пентхаус
квартира, пентхаус
Месторасположение: ул. Литературная 1-А
Ориентир: Приморский район / 8-я ст. Б. Фонтана
Площадь: 208,4 м.кв.

Подробнее

Сосновый берег ( Золотые ключи ), ул. 1-я Ореховая 7,  участок 9.4 сотки. Сосновый берег ( Золотые ключи ), ул. 1-я Ореховая 7, участок 9.4 сотки.
Сосновый берег ( Золотые ключи ), ул. 1-я Ореховая 7, участок 9.4 сотки.
Подробнее

Гранитный карьер Гранитный карьер
Ориентир: Николаевская обл.
Карьерное поле: 23 га
Запасы: 2 490 000 куб.м

Подробнее